Hosting WordPress

Każdy chce by jego witryna powstała w 5 minut. Czy to możliwe? Z serwerem WordPress taka możliwość właśnie istnieje. Posiada on specjalne skrypty dzięki którym system hosting wordpress zainstaluje się w 5 minut. Kolejne 10 minut możemy powpisywać teksty, poukładać grafikę i możemy pokazać ją całemu światu. Nigdy nie było to prostsze.

Czemu to dla nas takie ważne?

Hosting WordPress umożliwia samodzielne stworzenie strony WWW wszystkim osobom, które nie mają dość korzystnej sytuacji finansowej, aby zlecić to profesjonalnej firmie. Rozwiązanie dedykowane jest także dla osób, które nie znają języków skryptowych. Przy tym systemie wszystko przechodzi automatycznie i dlatego serwer wordpress polecamy każdemu.

Czemu hosting wordpress?

Czemu akurat WordPress? To system blogowy na którym oparte są najlepsze blogi internetowe, a także jest najkorzystniejszy wśród małych i średnich firm. Dodawane artykuły są automatycznie pingowane, dzięki czemu nie potrzebujemy wysyłać czy czekać na indeksację naszych nowych artykułów.

Zalety serwera wordpress

  • łatwy w użyciu
  • społeczność
  • wtyczki
  • szablony
  • zarządzanie menu
  • a także niestandardowe pola

WordPress został opracowany dla osób, które nie muszą znać się na programowaniu stron internetowych. Sprzyja to szybkości powstawania coraz to nowych stron opartych o ten system. Duża ilość darmowych wtyczek powoduje, iż każda nasza strona jest inna. Duża część pozycjonerów korzysta z tego systemu, ponieważ powstanie strony to czas około 5 minut. Po 5 minutach, umieszczenie tekstów to tylko formalność. Po chwili nasza strona zaczyna tętnić życiem.